Su džiugiesiu atsakome, jog taip – “cheatinti”, laikantis dietos, galima, bet įsidėmėkite, jog tai reikia daryti su saiku ir ypač atsakingai. Dalinamės pavyzdžiais ir keliais patarimais, kaip galima sveikai “cheatinti”.
Susidarykite savo valgymo dienotvarkę ir į ją įtraukite vieną kaloringą patiekalą/desertą. Šiam specialiam patiekalui, pavyzdžiui, galite paskirti vieną savaitgalio dieną – sekmadienį. Turėdami tikslų valgymo grafiką, žinosite, ką ir kada galite sau leisti suvalgyti. Dienotvarkės laikymuisi puikiai tiks nemokama Caloriesens mobili programėlė, kurioje Jūs turėsite savo kalorijų biudžetą, išreikštą virtualaus kūno pavidalu. Įsivaizduokite, jog kalorijų biudžetas yra Jūsų pinigai. Jūs renkatės patys, ar biudžetą išleisti nereikalingoms tuščioms kalorijoms ir vėliau neturėti biudžeto geroms, organizmui reikalingoms, maistingoms kalorijoms, ar atvirkščiai.
Kai valgysite – mėgaukitės maistu ir valgykite ypač lėtai. Leiskite sau pilnai tuo pasimėgauti ir nekankinkite neigiamomis mintimis savęs dėl šio valgymo. Tai bus gera patirtis kuri padės jums ir toliau laikytis savo suplanuoto sveikos mitybos plano, o ši ,,nuodėmė’’ – išliks sveikos mitybos dalis. Jūs visada būsite ramūs ir žinosite, kad visada galėsite sau leisti suvalgyti vieną, ar kitą kaloringą saknėsta pagal grafiką ir žinosite, kad tai yra pilnai kontroliuojama dietos dalis, kuri neturės įtakos jūsų rezultatams.
Pagalvokite, ar tikrai norite suvalgyti saldumyną, ar kaloringą užkandį. Įvertinkite, ar trumpalaikis malonumas yra vertas visų jau įdėtų pastangų. Jei vis tik nusprendėte, jog verta – tuo atveju pabandykite suvalgyti labai mažą dalį kaloringo maisto ir jei įmanoma, valgymo metu padarykite trumpą pertrauką. Organizmui dažnai užtenka tik pajusti skonį ir nebūtinai reikia suvalgyti visą šokolado plytelę. Valgykite savo “cheat meal” lėtai ir mėgaukitės kiekvienu kąsniu, taip prailginsite pasimėgavimo laiką ir patyrimą. Suvalgius, neskubėkite valgyti iškart kito kąsnio, ar porcijos. Leiskite organizmui sureaguoti į tai, ką jis gavo. Organizmas ir Jūs pats mėgaujatės maistu, ne tik jo valgymo metu, bet ir tam tikrą laiką po jo suvalgymo.
Jei viršysite dienos kalorijų normą, turėsite tai kompensuoti. Svarbu suprasti, jog nesveikos kalorijos lengvai, greitai suvartojamos ir jos užima mažai tūrio skrandyje, todėl atrodo kad mažas kąsnis, yra visai nedaug, bet tame kąsnyje gali būti tiek pat kalorijų, kiek yra jūsų visoje pietų porcijoje. Taigi, paklauskite savęs, ar Jūs norite išleisti kalorijas naudingam maistui ir išlikti savo biudžeto ribose, ar dėl trumpalaikio skonio receptorių patenkinimo pasirinksite išeiti ,,iš kelio’’, į kurį vėliau bus sunku nelengva sugrįžti.
Pinigai. Tai dar vienas faktorius apie kurį derėtų pagalvoti prieš perkant kaloringą/nemaistingą maistą. Prieš pasiduodant pagundai ir nusiperkant čipsų pakelį, pagalvokite, ar tikrai šis maistas Jums reikalingas, jei Jūs jau turite maisto, kuris užtikrins, kad šiandien būsite sotus ir sveikas. Kam jums dar leisti ir kalorijų biudžetą ir savo pinigų biudžetą tik tam, kad pasimėgauti nemaistingo maisto skoniu, kuris, beje, ypač trumpalaikis?
Be to, pasistenkite neišugdyti įpročio valgyti kaloringą/per saldų maistą. Organizmas labai mėgsta prirasti prie skanumynų ir leis Jums dažniau apie tai prisiminti, jei valgysite skanumynus dažniau. Faktas, jog rečiau valgant skanumynus, jų norisi rečiau.
Ar įmanoma deginti riebalus ir auginti raumenų masę vienu metu?
Mes atsakome – taip, tikrai įmanoma! Caloriesens maisto rinkiniai orientuoti į tai, kad suteiktų žmonėms...
Kokių tikslų galima pasiekti Caloriesens programėlėje?
Caloriesens programėlė suteikia galimybę nusistatyti ne tik riebalų deginimo tikslus, bet ir raumenų auginimo bei...